MARTUROS

MARTUROS

Kapelu založili zhruba v roku 2015 Maggee (spev) a Matúš (pôvodne gitara, teraz bicie), neskôr sa k nám pridal gitarista Roman, v auguste 2016 basgitarista Juraj a v terajšej zostave fungujeme od marca 2017, keď sa k nám pridal gitarista Aďo. Prvý koncert sme odohrali 19.11. 2016 v Rock Choppers Club Handlová, tento a ešte daľšie 2 koncerty v Banskej Bystrici a v Žiline sme odohrali s externými bubeníkmi. V apríli sme odohrali prvý koncert v aktuálnej zostave v Kanianke. Naše najvýznamnejšie koncerty boli ako support Týr, Heidevolk, Marca Mendozu (Thin Lizzy, Whitesnake, The Dead Daises), talianskych DragonhammeR či Rockfest Nitrianske Rudno 2017 a 2018.
Na jar roku 2018 sme začali nahrávať náš debutový album Nameless, ktorý napokon vyšiel 8. februára 2019 pod skvelým českým vydavateľstvom Support Underground. Na albume je celkovo 10 piesní, vo forme digipack si ho môžete objednať na našej webstránke marturos.com, k dispozícii je aj digitálna verzia na Spotify, iTunes atď.
V našej hudbe sa miešajú vplyvy klasického metalu 80. a 90. rokov s modernými prvkami. Charakteristickým znakom našej tvorby je hlavne hlas speváčky Maggee.


Metal


OBSADENIE KAPELY:

Maggee Marturos - spev
Matúš Minich - bicie
Roman Kevický - gitara
Adrián Rajnoha - gitara
Juraj Ondrejmiška - basgitara


SÚŤAŽNÉ SKLADBY :